Nieuwsbericht Koninklijke Onderscheiding raadsleden

Gepubliceerd op: 26 maart 2014 00:00

 

Drie afscheidnemende raadsleden kregen op dinsdag 24 maart j.l. een Koninklijke Onderscheiding. Alledrie werden zij lid in de Orde van Oranje Nassau.

De gedecoreerden zijn:

F.C.M. van het Hoofd (CDA sinds 18-10-2012 CDN)
Lid van de raad sinds 07-09-1982
Wethouder geweest van 01-06-2006 t/m 11-03-2010

 

 

L.D. van Lith (VVD)
Lid van de raad sinds 14-04-1998

 

 

P.J. Scheurwater (CDA sinds 18-10-2012 CDN)
Lid van de raad sinds 12-04-1994

 

 

Burgemeester L.H.M. van Ruijven-van Leeuwen speldde hen de versierselen op die horen bij deze ridderorde. Zij deed dat tijdens de vergadering van de gemeenteraad.